Upload previews (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Image size
ar: حجم الصورة

en: Delete
ar: حذف

en: Private
ar: خاص

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Size
ar: الحجم

en: Weight
ar: الوزن

en: Preview
ar: معاينة

en: Attachment
ar: المرفق

en: Never
ar: أبدا

en: WIDTHxHEIGHT
ar: العرض×الارتفاع
