Upload previews (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Size
ast: Tamañu

en: Weight
ast: Pesu

en: Preview
ast: Entever

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Never
ast: Nunca

en: WIDTHxHEIGHT
ast: ANCHORxALTOR
