Upload previews (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Size
az: Ölçü

en: Weight
az: Çəki

en: Preview
az: Önizləmə

en: Attachment
az: Qoşma

en: Never
az: Heç vaxt

en: No preview
az: Önizləmə yoxdur
