Upload previews (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Size
bg: Размер

en: Weight
bg: Тегло

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Never
bg: Никога

en: WIDTHxHEIGHT
bg: ШИРИНА х ВИСОЧИНА
