Upload previews (6.x-1.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Image size
bn: ছবির আকার

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Size
bn: সাইজ

en: Weight
bn: ভর

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: Never
bn: কখনোই নয়
