Upload previews (6.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Image size
bs: Veličina slike

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Size
bs: Veličina

en: Weight
bs: Težina

en: Preview
bs: Pregled

en: Attachment
bs: Prilog
