Upload previews (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Delete
cs: Smazat

en: Private
cs: Soukromé

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Size
cs: Velikost

en: Weight
cs: Váha

en: Preview
cs: Náhled

en: Attachment
cs: Příloha

en: Never
cs: Nikdy

en: WIDTHxHEIGHT
cs: VÝŠKAxŠÍŘKA
