Upload previews (6.x-1.1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Image size
cy: Maint delwedd

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Size
cy: Maint

en: Weight
cy: Pwysau

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Never
cy: Byth

en: WIDTHxHEIGHT
cy: LLEDxUCHDER
