Upload previews (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Image size
da: Billedstørrelse

en: Delete
da: Slet

en: Private
da: Privat

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Size
da: Størrelse

en: Weight
da: Vægt

en: Preview
da: Gennemse

en: Attachment
da: Bilag

en: Never
da: Aldrig

en: WIDTHxHEIGHT
da: BREDDExHØJDE

en: No preview
da: Intet preview
