Upload previews (6.x-1.1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Image size
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Size
dz: ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།
