Upload previews (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Image size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Size
el: Μέγεθος

en: Weight
el: Βάρος

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Never
el: Ποτέ

en: WIDTHxHEIGHT
el: ΠΛΑΤΟΣxΥΨΟΣ
