Upload previews (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Delete
et: Kustuta

en: Private
et: Privaatne

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Size
et: Suurus

en: Weight
et: Kaal

en: Preview
et: Eelvaade

en: Attachment
et: Manus

en: Never
et: Mitte kunagi

en: WIDTHxHEIGHT
et: LAIUSXKÕRGUS

en: No preview
et: Eelvaade puudub
