Upload previews (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Private
eu: Pribatua

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Size
eu: Tamaina

en: Weight
eu: Pisua

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Never
eu: Inoiz ez

en: WIDTHxHEIGHT
eu: ZABALERAxALTUERA
