Upload previews (6.x-1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Image size
fil: Laki ng larawan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Weight
fil: Timbang

en: Preview
fil: Masdan muna
