Upload previews (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Image size
fr: Taille de l'image

en: Delete
fr: Supprimer

en: Private
fr: Privé

en: List
fr: Lister

en: Size
fr: Taille

en: Weight
fr: Poids

en: Preview
fr: Aperçu

en: Attachment
fr: Élément joint

en: Never
fr: Jamais

en: WIDTHxHEIGHT
fr: LARGEURxHAUTEUR

en: No preview
fr: Aucun aperçu

en: Previews
fr: Aperçus
