Upload previews (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Delete
gl: Borrar

en: Private
gl: Privado

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Size
gl: Tamaño

en: Weight
gl: Peso

en: Preview
gl: Vista previa

en: Attachment
gl: Anexo

en: Never
gl: Nunca

en: WIDTHxHEIGHT
gl: ANCHOxALTO
