Upload previews (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Image size
gu: છબીનું માપ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Private
gu: ખાનગી

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Size
gu: માપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Never
gu: કદી નહી

en: WIDTHxHEIGHT
gu: પહોળાઈ x ઊંચાઈ
