Upload previews (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Image size
he: גודל התמונה

en: Delete
he: מחיקה

en: Private
he: פרטי

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Size
he: גודל

en: Weight
he: משקל

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Never
he: לעולם

en: WIDTHxHEIGHT
he: רוחבxגובה

en: No preview
he: אין תצוגה מקדימה
