Upload previews (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Image size
hi: चित्र परिमाण

en: Delete
hi: मिटायें

en: Private
hi: व्यक्तिगत

en: List
hi: सूची

en: Description
hi: उल्लेख

en: Size
hi: आकार

en: Weight
hi: मान

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Attachment
hi: संलग्नी

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: WIDTHxHEIGHT
hi: चौडाई x ऊँचाई
