Upload previews (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Delete
hr: Ukloni

en: Private
hr: Privatno

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Size
hr: Veličina

en: Weight
hr: Težina

en: Preview
hr: Pregled

en: Attachment
hr: Prilog

en: Never
hr: Nikada

en: WIDTHxHEIGHT
hr: ŠIRINAxVISINA
