Upload previews (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Image size
is: Stærð myndar

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Size
is: Stærð

en: Weight
is: Vægi

en: Preview
is: Forskoða

en: Attachment
is: Viðhengi

en: Never
is: Aldrei

en: WIDTHxHEIGHT
is: BREIDDxHÆÐ
