Upload previews (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Image size
ja: 画像ファイルサイズ

en: Delete
ja: 削除

en: Private
ja: プライベート

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Size
ja: サイズ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Preview
ja: プレビュー

en: Attachment
ja: 添付

en: Never
ja: なし

en: WIDTHxHEIGHT
ja: 幅x高さ

en: No preview
ja: プレビューなし

en: Previews
ja: プレビュー
