Upload previews (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Size
ka: ზომა

en: Weight
ka: წონა

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Never
ka: არასდროს
