Upload previews (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: Delete
kk: Өшіру

en: Private
kk: Жеке

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Size
kk: Көлем

en: Weight
kk: Салмағы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Never
kk: Ешқашан
