Upload previews (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Image size
km: ទំហំ​រូបភាព

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Size
km: ទំហំ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Never
km: កុំ
