Upload previews (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Image size
kn: ಚಿತ್ರದ ಅಳತೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ
