Upload previews (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Private
lt: Privatus

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Size
lt: Dydis

en: Weight
lt: Svoris

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Never
lt: Niekada

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS
