Upload previews (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Private
lv: Privāts

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Size
lv: Izmērs

en: Weight
lv: Svars

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Never
lv: Nekad

en: WIDTHxHEIGHT
lv: PLATUMSxAUGSTUMS

en: No preview
lv: Nav priekšskatījuma

en: Previews
lv: Priekšstatījumi
