Upload previews (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Delete
mn: Устгах

en: Private
mn: Хувийн

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Weight
mn: Жин

en: Preview
mn: Урьдчилан харах
