Upload previews (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ
