Upload previews (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Private
ne: निजि

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Size
ne: आकार

en: Weight
ne: वजन

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Attachment
ne: संलग्न
