Upload previews (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Image size
nn: Biletstørrelse

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Weight
nn: Vekt

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Never
nn: Aldri
