Upload previews (6.x-1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Image size
or: ଛବି ଆକାର

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ
