Upload previews (6.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Size
os: Ас

en: Weight
os: Уæз

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
