Upload previews (6.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Preview
pa: ਝਲਕ
