Upload previews (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Size
ps: كچه

en: Weight
ps: وزن

en: Preview
ps: مخليد

en: Attachment
ps: نښل

en: Never
ps: هيڅکله
