Upload previews (6.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Image size
si: රූපයෙහි ප්‍රමාණය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Private
si: පුද්ගලික

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය
