Upload previews (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Private
sk: Súkromné

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Size
sk: Veľkosť

en: Weight
sk: Váha

en: Preview
sk: Náhľad

en: Attachment
sk: Príloha

en: Never
sk: Nikdy

en: WIDTHxHEIGHT
sk: VÝŠKAxŠÍRKA
