Upload previews (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Size
sq: Madhësia

en: Weight
sq: Pesha

en: Preview
sq: Shikoje

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Never
sq: Asnjëherë

en: WIDTHxHEIGHT
sq: GJERËSIxLARTËSI
