Upload previews (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Image size
sv: Bildstorlek

en: Delete
sv: Radera

en: Private
sv: Privat

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Size
sv: Storlek

en: Weight
sv: Vikt

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Never
sv: Aldrig

en: WIDTHxHEIGHT
sv: BREDDxHÖJD

en: No preview
sv: Ingen förhandsgranskning
