Upload previews (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Image size
te: బొమ్మ కొలత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Size
te: కొలత

en: Weight
te: భారం

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Attachment
te: జోడింపు
