Upload previews (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Image size
th: ขนาดรูปภาพ

en: Delete
th: ลบ

en: Private
th: ส่วนตัว

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Never
th: ไม่เคย
