Upload previews (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Private
ug: شەخسىي

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش
