Upload previews (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Delete
uk: Видалити

en: Private
uk: Приватне

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Size
uk: Розмір

en: Weight
uk: Вага

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Attachment
uk: Долучення

en: Never
uk: Ніколи

en: WIDTHxHEIGHT
uk: ШИРИНАxВИСОТА

en: No preview
uk: Немає попереднього перегляду

en: Previews
uk: Перегляди

en: Controls the behavior of previews in the file attachment section.
uk: Контролює властивості попереднього перегляду в розділі прикріплення файлів.

en: Preview path
uk: Шлях до попереднього показу

en: Subdirectory in the global file directory where previews will be stored.
uk: Піддиректорія в глобальній директорії файлів, де будуть зберігатися файли попереднього перегляду.

en: The image size for the preview images (e.g. 150x150). The aspect ratio will be maintained while resizing.
uk: Розмір зображень для попереднього перегляду (наприклад, 150х150). Пропорції будуть збережені при зменшенні.

en: File lifetime
uk: Час життя файла

en: The period until upload preview files are deleted. In case they get deleted before the user saved the post, they are regenerated automatically. Requires crontab.
uk: Термін, після якого файли попереднього перегляду будуть видалені. У випадку, якщо вони будуть видалені до того, як користувач збереже повідомлення, вони відновляться автоматично. Для цієї функції необхідний кронтаб.

en: The specified preview image size is invalid.
uk: Зазначений розмір зображення попереднього перегляду не дозволений.

en: Attachment previews are disabled. The preview directory %directory has not been properly configured.
uk: Попередній перегляд прикріплених файлів вимкнено. Каталог попереднього перегляду %directory не налаштовано належним чином.

en: Adds image preview thumbnails to the file attachment section.
uk: Додає зменшені копії зображення для попереднього перегляду в розділі прикріплення файлу.
