Upload previews (6.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Image size
ur: تصویر کا حجم

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Private
ur: نجی

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن
