Upload previews (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Image size
vi: Kích cỡ ảnh

en: Delete
vi: Xóa

en: Private
vi: Riêng tư

en: List
vi: Danh sách

en: Description
vi: Mô tả

en: Size
vi: Dung lượng

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Preview
vi: Xem trước

en: Attachment
vi: Đính kèm

en: Never
vi: Không bao giờ

en: WIDTHxHEIGHT
vi: RỘNGxCAO

en: No preview
vi: Không xem thử
