Upload previews (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Private
be: Прыватны

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Size
be: Памер

en: Weight
be: Вага

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Attachment
be: Дадатак

en: Never
be: Ніколі

en: No preview
be: Няма перапрагляду
