Upload previews (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད
