Upload previews (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Private
ca: Privat

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Size
ca: Mida

en: Weight
ca: Pes

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Never
ca: Mai

en: WIDTHxHEIGHT
ca: AMPLADAxALÇADA

en: No preview
ca: Sense vista prèvia
