Upload previews (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Image size
de: Bildgröße

en: Delete
de: Löschen

en: Private
de: Privat

en: List
de: Liste

en: Description
de: Beschreibung

en: Size
de: Größe

en: Weight
de: Gewichtung

en: Preview
de: Vorschau

en: Attachment
de: Anhang

en: Never
de: Nie

en: WIDTHxHEIGHT
de: BREITExHÖHE

en: No preview
de: Keine Vorschau

en: Previews
de: Vorschaubilder
